Polerowanie i renowacja powłok lakierniczych

polerowanieNieodpowiednie kosmetyki, złe techniki mycia, brak doświadczenia, czasu i umiejętności sprawiają, że bardzo często nowe auto posiada uszkodzenia: hologramy i smugi.

W przypadku aut używanych źle dobrana lub zbyt agresywna chemia powoduje zmatowienia lakieru. Dodatkowo używanie auta i niewłaściwe mycie ręczne oraz korzystanie z myjni automatycznych powoduje powstawanie rys kolistych. Takie uszkodzenia lakieru samochodowego sprawiają, że auto szybko traci kolor i jest matowe. Promieniowanie UV także szkodzi powłoce lakierniczej w Twoim aucie.

Usługa jest przeznaczona dla klientów o wyższych wymaganiach, którzy chcieliby, aby efekt był zbliżony do wyglądu auta nowego. Rysy zostaną usunięte w ponad 90%, a pozostałe poprzez odpowiednie zabiegi staną się praktycznie niewidoczne. Połysk oraz głębia koloru będą porównywalne do tego, jaki można spotkać w markowych salonach samochodowych.

Celem polerowania jest korekcja defektów lakieru takich jak rysy, wżery, ślady utlenienia lakieru czy hologramy, a także wykończenie jego powierzchni na „wysoki połysk”. Dzięki polerowaniu lakieru możliwe jest przywrócenie jego oryginalnej głębi.

Profesjonalne odnawianie starych i wyblakłych powłok lakierniczych.

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better
Przejdź do paska narzędzi